7 sie 2015

Przerwynik #5

To niestety nie jest nowy post, ale jak już wiecie z ramki obok (albo dopiero się dowiecie), nowy post czeka na korektę i pojawi się w przyszłym tygodniu. Najprawdopodobniej. 
Ale nie o to teraz chodzi! Włączył mi się tryb szalonego fangirla i to do własnego fanfica! Widzicie, przeglądałam sobie Tumblra w poszukiwaniu jakiś śmiechowych gifów – ostatnio to moje ulubione zajęcie – aż tutaj nagle, niczym grom z jasnego nieba, widzę to!
Czy Wy widzicie to, co ja? Przecież oni są jak wyjęci z Bezruchu Orion i Walburga! On ma ciemne oczy, zaczesane włosy i nosi garnitur, a ona ma czarne loki i niebieskie oczy! Wszechświat chciał, bym znalazła to zdjęcie. Będę się nim jarać przez najbliższy tydzień, jak nic.
Z tej okazji musiałam się nim z Wami podzielić ;)

A tak z innej beczki i można powiedzieć, że przy okazji – zostałam oceniającą na Fuzji ocenialni „Wspólnymi Siłami” i to chyba nie będzie tajemnica, że w okolicach września chcemy otworzyć Księgę Zgłoszeń. Więc jeżeli ktoś z Was szuka kompetentnej osoby, która oceniłaby jego bloga, serdecznie zapraszamy!
Wszystkich tych, którzy myśleliby o dołączeniu do załogi, również zachęcam. Nawet jeżeli nie macie doświadczenia, a są chęci, możecie się zgłosić jako stażysta, a my wszystkie pomożemy Wam wejść do naszego półświatka i się w nim zaaklimatyzować :D
No i miłych wakacji!
Pozdrawiam, Niah.

3 komentarze:

 1. A idź ty - myślałam, że masz miniaturkę!
  Tak zawiasem: wiesz, że obrazki są czarno-białe? :P
  O, a do ocenki chętnie się zgłoszę (bo oceniać nie umiem i za dużo trzeba się przy tym namęczyć :P).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie rozczarowanie ;P
   Wiem, że są czarno-białe, bo tak jest ustawione w szablonie, dlatego dałam odnośniki do oryginałów pod spodem ;P
   Yey, reklama działa :D
   Pozdrawiam, Niah.

   Usuń
  2. No właśnie :P.
   Później się kapnęłam, gdy otwierałam w innej karcie - jest za gorąco, nie wymagaj ode mnie ogarniania zbyt wielu rzeczy ^^.
   Hehe, a później będziecie zawalone blogaskami do oceniania - nie wiem, czy to tak dobrze :P.

   Usuń